OGRÓD Z MIEJSCEM NA OGNISKO

Ten projekt w całości powstał w systemie pracy przez Internet. W tym przypadku większość decyzji o podziale na funkcje w ogrodzie została podjęta zanim zostałam zaangażowana w pracę – umiejscowienie wiaty garażowej, decyzje o komunikacji, rodzaju nawierzchni, tarasie itd. większość była już wykonana. Przyznam, że zdecydowanie wolę większą swobodę, bo samą komunikacja na działce można kompletnie odmienić jej oblicze i funkcjonalność, ale nie zawsze jest ten komfort.

PALENISKO W OGRODZIE JAKO ELEMENT DEKORACYJNY

Do mnie należało stworzenie ogrodu w stylu tradycyjnym, z wydzielonym miejsce na zabawy dla dzieci i miejscem na ognisko. To właśnie to ostatnie stało się tym, wokół czego zorganizowałam cały ogród – miejscem pełniącym zarówno określą funkcję użytkową, jak i dekoracyjną przestrzenią ściągającą wzrok z tarasu. Palenisko wyróżnia się na tle trawy i nasadzeń roślinnych – wysypane jest szarym żwirem, a jego wyposażenie stanowią siedziska w postaci drewnianych pniaków, kształt tej przestrzeni podkreślają nasadzenia z traw ozdobnych. Całość jest przystępna cenowo w realizacji i nawet jeśli będzie to miejsce użytkowane sporadycznie, będzie silnym akcentem estetycznym w ogrodzie.

Projekt ogrodu z wiatą i paleniskiemProjekt ogrodu z dekoracyjnym paleniskiem na środku ogroduWizualizacja ogrodu z paleniskiemProjekt ogrodu z drewnianą wiatą na samochód i tarasemProjekt ogrodu z miejscem na paleniskoProjekt ogrodu z wiatąProjekt ogrodu z miejscem na ogniskoProjekt ogrodu z wiatą ozdobne alejkiProjekt ogrodu z wiatą frontProjekt ogrodu wejścieProjekt ogrodu z wiata sciezki

  • Kategorie: Lublin / Puławy / Radom / Warszawa