Projektowanie ogrodów Lublin

Nazywam się Anna Kurowska i zajmuję się projektowaniem średnich i dużych ogrodów na terenie województwa lubelskiego. Projektuję ogrody zarówno w samym Lublinie, jego dzielnicach, osiedlach jak i okolicznych miejscowościach : Zemborzyce, Dziesiąta, Elizówka, Sławin, Wola Sławińska , Konstantynów, Ponikwoda i innych.

Moje projekty wykonuję ze szczególnym uwzględnieniem wytycznych dotyczących funkcjonalności ogrodu. Każdy projekt zawiera koncepcję zagospodarowania, specyfikację oraz zalecenia dotyczące pielęgnacji roślin, schemat nasadzeń oraz schemat oświetlenia.

Projektowanie nowoczesnych ogrodów Lublin

Lublin jest jednym z najsilniejszych ośrodków akademickich w Polsce. W centrum Lublina życie trwa całą dobę. Odskocznią od ruchu i wielkomiejskiego gwaru są dzielnice okalające miasto: Sławin, Ponikwoda, Zemborzyce, Głusk, Felin, Czechów, Węglin. Obwodnica Lublina sprawia, że komunikacja w mieście jest niezwykle sprawna i przejazd pomiędzy jego skrajnymi dzielnicami bardzo szybki. Wszystko to powoduje, że Lublin i jego okolice jest przyjemnym miejscem do życia.

Projektowanie ogrodów w Lublinie ma swoją specyfikę. Znajdziemy w nim zarówno duże jak i małe ogrody. Zwartą zabudowę oraz domy jednorodzinne. Gleba zróżnicowana, teren pagórkowaty fragmentami płaski. Często właściciele ogrodów mierzą się z wysuszoną glebą ale jest również wiele dzielnic, w których gleba jest żyzna i nie tak wymagająca.

Realizowałam wiele projektów dla klientów z Lublina dzięki czemu znam topografię miasta i jego okolic. Posiadam również wiedzę na temat lokalnego rynku ogrodniczego. W razie potrzeby szybko i sprawnie pomogę w wyborze firmy wyspecjalizowanej w zakładaniu ogrodów.

Wizualizacja ogrodu – Lublin

Projektant ogrodów Lulin kontakt

Zastanawiasz się nad nową aranżacją ogrodu? Zapraszam do skorzystania z darmowej wyceny wykonania indywidualnego projektu ogrodu. Wycenę tworzę w oparciu o szczegółowe dane dotyczące wielkości działki oraz wymagań funkcjonalnych. Formularz wyceny: https://www.projektogrodu.com.pl/wycena-projektu-ogrodu/

Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu bądź adresem email:

tel. 600 003 000
anna.kurowska@outlook.com

Co znajdziesz na mojej stronie? Zapoznaj się z zakładkami:
Portfolio wybranych realizacji: Projekty i wizualizacje ogrodów
Przeczytaj o tym jak wygląda proces projektowania ogrodu: Projektowanie ogrodów przez internet
Poznaj etapy pracy nad projektem ogrodu: Etapy pracy projektowanie ogrodu
oraz wpisami na temat:
Projektowanie ogrodów w 2019 roku
Projektowanie ogrodów domów jednorodzinnych
Nowoczesna architektura ogrodowa