Projektowanie ogrodów Lublin

Projekty ogrodów w Lublinie i Świdniku

Nazywam się Anna Kurowska i zajmuję się projektowaniem średnich i dużych ogrodów na terenie województwa lubelskiego. Projektuję ogrody zarówno w samym Lublinie, jego dzielnicach, osiedlach jak i okolicznych miejscowościach : Zemborzyce, Dziesiąta, Elizówka, Sławin, Wola Sławińska , Konstantynów, Ponikwoda i innych.

Moje projekty wykonuję ze szczególnym uwzględnieniem wytycznych dotyczących funkcjonalności ogrodu. Każdy projekt zawiera koncepcję zagospodarowania, projekt techniczny nasadzeń roślinnych, schemat nawierzchni i oświetlenia, specyfikację roślinną oraz zalecenia dotyczące pielęgnacji roślin.

Realizuję projekty we wszystkich dzielnicach Lublina oraz oraz okolicznych miejscowościach m.in.: Konopnica, Dąbrowica, Bogucin, Panieńszczyzna, Nastów, Niemce Lubartów, Turka, Świdnik, Kalinówka, Zemborzyce, Elizówka, Sławin, Stasin, Abramowice, Ćmiłów.
Jeśli Twoja działka znajduję się w okolicach Lublina niewymienionych powyżej, a jesteś zainteresowany projektem ogrodu – odezwij się, być może współpraca ze mną będzie możliwa.

Projektowanie nowoczesnych ogrodów Lublin

Lublin jest jednym z najsilniejszych ośrodków akademickich w Polsce. W centrum Lublina życie trwa całą dobę. Odskocznią od ruchu i wielkomiejskiego gwaru są dzielnice okalające miasto: Sławin, Ponikwoda, Zemborzyce, Głusk, Felin, Czechów, Węglin. Obwodnica Lublina sprawia, że komunikacja w mieście jest niezwykle sprawna i przejazd pomiędzy jego skrajnymi dzielnicami bardzo szybki. Wszystko to powoduje, że Lublin i jego okolice jest przyjemnym miejscem do życia.

Projektowanie ogrodów w Lublinie ma swoją specyfikę. Znajdziemy w nim zarówno duże jak i małe ogrody. Zwartą zabudowę oraz domy jednorodzinne. Gleba zróżnicowana, teren pagórkowaty fragmentami płaski. Często właściciele ogrodów mierzą się z wysuszoną glebą ale jest również wiele dzielnic, w których gleba jest żyzna i nie tak wymagająca.

Realizowałam wiele projektów dla klientów z Lublina dzięki czemu znam topografię miasta i jego okolic. Posiadam również wiedzę na temat lokalnego rynku ogrodniczego. W razie potrzeby szybko i sprawnie pomogę w wyborze firmy wyspecjalizowanej w zakładaniu ogrodów.

projekty-ogrodow-domow-jednorodzinnych-przyklady-warszawa

Co znajdziesz na mojej stronie? Zapoznaj się z zakładkami:
Portfolio wybranych realizacji: Projekty i wizualizacje ogrodów
Przeczytaj o tym jak wygląda proces projektowania ogrodu: Projektowanie ogrodów przez internet
Poznaj etapy pracy nad projektem ogrodu: Etapy pracy projektowanie ogrodu
Przeczytaj o projektowaniu ogrodów domówj jednorodzinnych: Projektowanie ogrodów domów jednorodzinnych
Kilka słów o nowoczesnej architekturze ogrodowej znajdziesz we wpisie: Nowoczesna architektura ogrodowa

Ogrody Lublin

PROJEKTANT OGRODÓW

Zastanawiasz się nad nową aranżacją ogrodu? Zapraszam do skorzystania z wyceny wykonania indywidualnego projektu ogrodu. Wycenę tworzę w oparciu o szczegółowe dane dotyczące wielkości działki oraz wymagań funkcjonalnych.

Formularz wyceny: https://www.projektogrodu.com.pl/wycena-projektu-ogrodu/