Projektowanie ogrodów Puławy

Puławy, Kazimierz Dolny oraz Nałęczów to miejscowości, w których bardzo często pracuję przy projektowaniu dużych ogrodów. Ze względu na specyfikę każde z tych miast różni się zarówno pod względem zabudowy miejskiej jak i działek z domami jednorodzinnymi w ich najbliższej okolicy.

Projektowanie ogrodów Puławy, Kazimierz Dolny, Nałęczów

Projekty ogrodów w trójkącie turystycznym Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy często różnią się doborem gatunkowym jak i podejściem do projektowania. Zróżnicowany teren czasem wymaga dodatkowych systemów nawadniających a czasem wręcz przeciwnie i projektując ogród należy wziąć pod uwagę sporą wilgotność gleby.

Specjalizując się w realizacji średnich i dużych projektów często mam do czynienia z ogrodami w obrębie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Szczególnie mi bliska okolica sprawia, każdorazowo przed rozpoczęciem projektowania odwiedzam ogród i osobiście poznaję jego specyfikę. Przyspiesza to wstępny wywiad i pozwala od razu po spotkaniu z klientem rozpocząć prace projektowe.

Nowoczesne i tradycyjne ogrody

Nowoczesne materiały i tradycyjne podejście do projektowania jest często odpowiedzią na pytanie w jaki sposób zaprojektować ciekawy i funkcjonalny ogród w miejscowości, która jest wyjątkowa ze względu na swoją historię i tradycję. Świetnym tego przykładem jest zarówno Kazimierz Dolny jak i Nałęczów. Projektując ogrody w tych miastach bardzo często ogród jest przedłużeniem zabytkowej zabudowy, co stanowi dodatkowe wyzwanie dla projektanta.

Wizualizacja ogrodu -Puławy

Od projektu do realizacji ogrodu

Dzięki ścisłej współpracy ze Szkółką Kurowscy moi klienci mogą liczyć na najlepszej jakości materiał szkółkarski, oraz pomoc w wyborze zaufanej firmy realizującej prace ogrodnicze.

Projektant ogrodów Puławy kontakt

Darmowa wycena projektu ogrodu

Jeżeli chcesz najpierw porozmawiać z projektantem zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu bądź adresem email:

tel. 600 003 000
anna.kurowska@outlook.com

Przeczytaj również o:
Etapy pracy projektowania ogrodu
Projekty i wizualizacje ogrodów
Zapraszam również na mojego bloga:
https://www.greenthinking.pl/