Projektowanie ogrodów Puławy

Projektant ogrodów Puławy, Kazimierz Dolny, Nałęczów

Puławy, Kazimierz Dolny oraz Nałęczów to miejscowości, w których bardzo często pracuję przy projektowaniu ogrodów przydomowych. Kazimierz Dolny, Nałęczów i ich okolice to tereny o unikalnym charakterze, wymagają poszanowania ich klimatu i otoczenia w połączeniu z realizacją potrzeb inwestorów. Zróżnicowana rzeźba terenu wymaga kompleksowej wiedzy w zakresie możliwości prac ziemnych, jak i odpowiedniego doboru gatunkowego na charakterystycznych, lokalnych glebach.

Projektowanie ogrodów w Puławach darzę szczególnym sentymentem, bo jest to moje miasto rodzinne. W najbliższych okolicach współpraca z inwestorami zawsze odbywa się tradycyjną metodą z wizytami na działce.

Projektant ogrodów Puławy, Kazimierz Dolny, Nałęczów

Projekty ogrodów w trójkącie turystycznym Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy często różnią się doborem gatunkowym jak i podejściem do projektowania. Zróżnicowany teren czasem wymaga dodatkowych systemów nawadniających a czasem wręcz przeciwnie i projektując ogród należy wziąć pod uwagę sporą wilgotność gleby.

Specjalizując się w realizacji średnich i dużych projektów często mam do czynienia z ogrodami w obrębie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Szczególnie mi bliska okolica sprawia, każdorazowo przed rozpoczęciem projektowania odwiedzam ogród i osobiście poznaję jego specyfikę. Przyspiesza to wstępny wywiad i pozwala od razu po spotkaniu z klientem rozpocząć prace projektowe.

Projekty ogrodów realizuję  również w okolicznych miejscowościach m.in.: Końskowolę, Kurów, Markuszów, Osiny, Żyrzyn, Parafiankę, Dęblin, Gołąb, Wysokie Koło, Leokadiów, Czarnolas, Zwoleń, Trzcianki, Celejów, Michów, Baranów, Bełżyce, Wojciechów, Opole Lubelskie i innych.

Nowoczesne i tradycyjne ogrody Powiat Puławy, Dęblin, Ryki, Zwoleń, Opole Lubelskie, Bełżyce.

Nowoczesne materiały i tradycyjne podejście do projektowania jest często odpowiedzią na pytanie w jaki sposób zaprojektować ciekawy i funkcjonalny ogród w miejscowości, która jest wyjątkowa ze względu na swoją historię i tradycję. Świetnym tego przykładem jest zarówno Kazimierz Dolny jak i Nałęczów. Projektując ogrody w tych miastach bardzo często ogród jest przedłużeniem zabytkowej zabudowy, co stanowi dodatkowe wyzwanie dla projektanta.

Od projektu do realizacji ogrodu

Dzięki ścisłej współpracy ze Szkółką Kurowscy moi klienci mogą liczyć na najlepszej jakości materiał szkółkarski, oraz pomoc w wyborze zaufanej firmy realizującej prace ogrodnicze.

Ogrody Puławy

PROJEKTANT OGRODÓW

Potrzebujesz wyceny projektu ogrodu w Puławach i okolicach zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny dostępnego pod linkiem: wycena projektu ogrodu.