Darmowa wycena projektu ogrodu

Wycena projektu ogrodu jest całkowicie bezpłatna. Podając kilka podstawowych informacji o swojej działce lub miejscu dla którego chcesz zaaranżować zieleń możesz sprawdzić jaka jest cena za projekt ogrodu. Wypełnienie poniższego formularza nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem z Państwa strony, a im więcej dodatkowych danych zamieścicie w uwagach np. dokładna wielkość działki, tym bardziej szczegółowa wycena zostanie do Państwa wysłana. Jeśli wyrażą Państwo dalsze zainteresowanie projektem ogrodu wysyłamy szczegółową ofertę z zakresem i harmonogramem prac oraz terminami i jest ona bazą do dalszego postępowania projektowego.

wycena-projektu-ogrodu

Projektowanie ogrodów przez Internet sprawdza się najlepiej w przypadku ogrodów o prostej rzeźbie terenu, gdzie nie ma starej, istniejącej roślinności, lub Inwestor sam potrafi ją zinwentaryzować bazując na moich wytycznych. Niemiej jednak projektowałam także z sukcesem przez Internet ogrody o skomplikowanej rzeźbie terenu i z istniejącą roślinnością a sam proces przebiegał bezproblemowo. Etapy projektowania ogrodu przebiegają dokładnie tak samo, jak w postępowaniu tradycyjnym, a Inwestor dostaje taki sam, wysokiej jakości produkt i moje pełne zaangażowanie. Różnica jest jedynie w sposobie komunikacji.

Do wyceny niezbędne jest podanie:

Formularz wyceny

  Wycena projektu ogrodu jest całkowicie bezpłatna. Uzupełnij formularz podając kilka podstawowych informacji o swojej działce a ja przygotuję dla Ciebie indywidualną wycenę.


  tradycyjny ogród przydomowyrustykalny/ wiejskihistoryczny (lub stylizowany na historyczny)japoński, stepowy, śródziemnomorski lub inny "egozotyczny"nowoczesny (geometryczny lub swobodny)jeszcze nie wiem  do 250m2250-600m2600-1200m21200-2200m2powyżej 2200m2


  aktualna mapa geodezyjna do celów projektowychmapa - sytuacyjno - wywysokościowa z wyrysowanym budynkiem mieszkalnym / mapa zasadniczaręcznie rysowana mapanie mam mapy  przeciętnaraczej piaszczystaraczej gliniastawybitne podmokłanie wiem  duże różnice terenusilne zacienienieelementy wodne (staw, rzeka, oczko wodne)stara roślinność, którą chcę zachowaćteren objęty ochroną konserwatorskąteren o małej miąższości gleby np. nad garażem podziemnymnie ma  altana/domek grillowymiejsce zabaw dla dziecielementy wodne np. basen, oczko wodne, kaskada, fontanna itp.rzeźby, duże donice itp.miejsce na warzywnik / drewutnia / szklarnia / dodatkowe pomieszczenia gospodarczebrak dodatkowych funkcji  Warszawa i okoliceRadom i okoliceLublin i okolicePuławy i okoliceinne miejsce w Polsce  jak najszybciej2 - 4 miesiącedo pół rokunie śpieszy mi się  taknie