Wycena projektu ogrodu

Wycena projektu ogrodu jest całkowicie bezpłatna. Podając kilka podstawowych informacji o swojej działce lub miejscu dla którego chcesz zaaranżować zieleń możesz sprawdzić jaka jest cena za projekt ogrodu. Wypełnienie poniższego formularza nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem z Państwa strony, a im więcej dodatkowych danych zamieścicie w uwagach np. dokładna wielkość działki, tym bardziej szczegółowa wycena zostanie do Państwa wysłana. Jeśli wyrażą Państwo dalsze zainteresowanie projektem ogrodu wysyłamy szczegółową ofertę z zakresem i harmonogramem prac oraz terminami i jest ona bazą do dalszego postępowania projektowego.

Darmowa wycena projektu ogrodu

Projektowanie ogrodów przez Internet sprawdza się najlepiej w przypadku ogrodów o prostej rzeźbie terenu, gdzie nie ma starej, istniejącej roślinności, lub Inwestor sam potrafi ją zinwentaryzować bazując na moich wytycznych. Niemiej jednak projektowałam także z sukcesem przez Internet ogrody o skomplikowanej rzeźbie terenu i z istniejącą roślinnością a sam proces przebiegał bezproblemowo. Etapy projektowania ogrodu przebiegają dokładnie tak samo, jak w postępowaniu tradycyjnym, a Inwestor dostaje taki sam, wysokiej jakości produkt i moje pełne zaangażowanie. Różnica jest jedynie w sposobie komunikacji.

Do wyceny niezbędne jest podanie:

Formularz wyceny

  Wycena projektu ogrodu jest bezpłatna - uzupełnij formularz podając podstawowe informacje. Czas oczekiwania to ok.1-4 dni robocze. Terminy startu nowego zlecenia są aktualne przez maksymalnie 10 dni. Z mojej strony wycena jest wyrażeniem chęci współpracy, ale zastrzegam, że nie zawsze mogę przyjąć do realizacji każdy wyceniany projekt. Im więcej danych podasz, tym informacja zwrotna będzie bardziej precyzyjna.
  do 250m2250-600m2600-1200m21200-2200m22200m2-4000m2powyżej 4000m2  aktualna mapa sytuacyjno - wysokościowa z wrysowanym budynkiem mieszkalnym (zawierająca najbardziej aktualne dane terenu i obiektów znajdujących się na działce)PZT - projekt zagospodarowania terenu składany wraz z pozwoleniem na budowęuproszczona mapa terenu z materiałów od deweloperaręcznie rysowana mapanie mam mapy
  przeciętnaraczej piaszczystaraczej gliniastawybitne podmokłanie wiem  duże różnice terenusilne zacienienieelementy wodne (staw, rzeka, oczko wodne)stara roślinność, którą chcę zachowaćteren objęty ochroną konserwatorskąteren o małej miąższości gleby np. nad garażem podziemnymnie ma  altana/domek grillowymiejsce zabaw dla dziecielementy wodne np. basen, oczko wodne, kaskada, fontanna itp.rzeźby, duże donice itp.miejsce na warzywnik / drewutnia / szklarnia / dodatkowe pomieszczenia gospodarczebrak dodatkowych funkcji  tradycyjny ogród przydomowyrustykalny/ wiejskihistoryczny (lub stylizowany na historyczny)japoński, stepowy, śródziemnomorski lub inny "egozotyczny"nowoczesny (geometryczny lub swobodny)jeszcze nie wiem  Warszawa i okoliceRadom i okoliceLublin i okolicePuławy i okoliceinne miejsce w Polscepoza Polską
  jak najszybciej2 - 4 miesiącedo pół rokunie śpieszy mi się  taknie