Warszawa – nowoczesne projekty ogrodów

Projektuję nowoczesne ogrody na terenie całego województwa Mazowieckiego. Obsługuję osiedla, dzielnice oraz okoliczne miejscowości Warszawy m.in.: Wilanów, Ursynów, Marki, Targówek, Ząbki, Wawer, Józefów, Rembertów, Wołomin, Augustów, Białołęka, Babice, Pruszków, Rogaszyn, Konstancin, Sulejówek.

Wszystkie projekty realizowane są z największą starannością i wysoką precyzją w oparciu o wymogi funkcjonalne ogrodu. Zawsze przed przystąpieniem do projektowania wraz z właścicielem działki omawiam szczegóły i zalecenia dzięki, którym przedstawiam trzy wersje wstępne. Po wyborze oraz naniesieniu uzgodnionych poprawek przystępuję do ostatniego etapu prac. Kompletny projekt zawiera koncepcję zagospodarowania terenu w formie kolorowego rzutu z góry, projektu technicznego nasadzeń roślinnych, schematu oświetlenia, specyfikacji roślin oraz zaleceń pielęgnacyjnych.

Projektowanie ogrodów Warszawa

Praca w stolicy jest wymagająca. Wielkomiejski ruch nie sprzyja wyciszeniu i kontemplacji. Zadbaj o to by ogród wokół domy był miejscem przyjaznym wypoczynkowi i sprawiał, że czas spędzony w ogrodzie będzie dawał Ci poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Warszawskie ogrody jak i ogrody okolicznych miejscowości są bardzo różnorodne. Zarówno w małych i dużych ogrodach projektant ma spore możliwości integracji ogrodu z jego właścicielem. Rozwój technologii oraz dostępnych materiałów sprawia, że ogród może być wiernym odzwierciedleniem potrzeb jego właścicieli.

Jako projektant specjalizuję się w projektowaniu nowoczesnych średnich i dużych ogrodów przydomowych. Tworzę również małe miejskie kameralne przestrzenie tarasów osiedli mieszkaniowych i zabudowy szeregowej.

Dzięki stałej współpracy z firmami ogrodniczymi z województwa Mazowieckiego mogę wesprzeć klientów polecając im sprawdzonych wykonawców, którzy kompleksowo i z wielką dbałością o szczegóły wykonają zaprojektowaną przeze mnie przestrzeń.

Projekty ogrodów domów jednorodzinnych
Projekt ogrodu – dobór gatunkowy roślin

Projektant ogrodów Warszawa kontakt

Potrzebujesz wyceny projektu ogrodu w Warszawie zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny dostępnego pod linkiem:
https://www.projektogrodu.com.pl/wycena-projektu-ogrodu/

Jeżeli chcesz najpierw porozmawiać z projektantem zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu bądź adresem email:

tel. 600 003 000
anna.kurowska@outlook.com

Na mojej stronie znajdziesz również:
Zapraszam do zapoznania się z kilkoma moimi realizacjami: Projekty i wizualizacje ogrodów
Przeczytaj również na czym polega projektowanie przez internet: Projektowanie ogrodów przez internet
Możesz zamówić darmową wycenę projektu ogrodu: Wycena projektu ogrodu