Projektowanie ogrodów Warszawa

warszawa-projektowanie-ogrodow-projektant

Projektuję nowoczesne ogrody na terenie całego województwa Mazowieckiego. Wszystkie projekty realizowane są z największą starannością i wysoką precyzją w oparciu o wymogi funkcjonalne ogrodu i potrzeby właścicieli. Przed przystąpieniem do projektowania przeprowadzam rozmowę z inwestorami na temat ich oczekiwań. Na podstawie rozmów i dostarczonych materiałów tworzę trzy układy funkcjonalno – przestrzenne ogrodu, pokazujące jakie możliwości tkwią w danym terenie. Inwestorzy mogą zobaczyć dzięki temu różne punkty widzenia ich przestrzeni. Po wyborze wstępnej koncepcji oraz naniesieniu uzgodnionych poprawek przystępuję do kolejnego etapu pracy – czyli doboru roślin oraz zwizualizowaniu całości. Projekt ostateczny zawiera koncepcję zagospodarowania terenu w formie kolorowego rzutu z góry, projektu technicznego nasadzeń roślinnych, schematu nawierzchni, schematu oświetlenia, bilansu terenu, wizualizacji, specyfikacji roślinnej do zakupu wraz z sugerowaną wielkością startową roślin oraz zaleceń pielęgnacyjnych.

Projekty ogrodów realizuję w osiedlach i  dzielnicach Warszawy jak i okolicznych miejscowościach m.in.: Wilanów, Ursynów, Marki, Targówek, Ząbki, Wawer, Józefów, Rembertów, Wołomin, Augustów, Białołęka, Babice, Pruszków, Rogaszyn, Konstancin, Sulejówek.

Jeśli Twoja działka znajduję się w okolicach Warszawy niewymienionych powyżej, a jesteś zainteresowany projektem ogrodu – odezwij się, być może współpraca ze mną będzie możliwa. 

Projektowanie ogrodów woj. Mazowieckie

Praca w stolicy jest wymagająca. Wielkomiejski ruch nie sprzyja wyciszeniu i kontemplacji. Zadbaj o to by ogród wokół domu był miejscem przyjaznym wypoczynkowi i sprawiał, że czas spędzony wśród zieleni  będzie dawał Ci poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Warszawskie ogrody, jak i ogrody okolicznych miejscowości są bardzo różnorodne. Zarówno w małych i dużych przestrzeniach, projektant ma spore możliwości dopasowania ogrodu do architektury, otoczenia, jak i samego właściciela. Rozwój technologii oraz dostępność różnorodnych materiałów sprawia, że każdy ogród może być szyty na miarę.

Jako projektantka  specjalizuję się w projektowaniu nowoczesnych,  średnich i dużych ogrodów przydomowych. Tworzę również małe, miejskie, kameralne przestrzenie tarasów osiedli mieszkaniowych i zabudowy szeregowej.

Dzięki stałej współpracy z firmami ogrodniczymi z województwa Mazowieckiego mogę wesprzeć swoich klientów polecając im sprawdzonych wykonawców, którzy kompleksowo i z wielką dbałością o szczegóły wykonają zaprojektowaną przeze mnie przestrzeń.

projekty-ogrodow-domow-jednorodzinnych-przyklady-warszawa

Na mojej stronie znajdziesz również:
Zapraszam do zapoznania się z kilkoma moimi realizacjami: Projekty i wizualizacje ogrodów. Przeczytaj również na czym polega projektowanie przez internet: Projektowanie ogrodów przez internet. Możesz również poprosić o wycenę projektu Twojego ogrodu: Wycena projektu ogrodu

Ogrody Warszawa

PROJEKTANT OGRODÓW

Potrzebujesz wyceny projektu ogrodu w Warszawie zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny dostępnego pod linkiem: wycena projektu ogrodu.