Projektowanie ogrodów Radom

projektowanie-nowoczesnych-ogrodow-radom

Projektuję nowoczesne ogrody na terenie całego województwa Mazowieckiego. Wielu klientów, z którymi miałam okazję współpracować jest z Radomia, jego dzielnic, osiedli lub okolic m.in. : Jedlnia-Letnisko, Młodzianów, Idalin, Glinice, Halinów, Janiszew, Wólnka Klwatecka, Mleczna.

Moje projekty dostarczane są w formie elektronicznej, a w niektórych przypadkach – jesli istnieje tak potrzeba – także  w formie papierowej. Projekt zawiera schemat nasadzeń, schemat oświetlenia, specyfikację roślin, zalecenia pielęgnacyjne oraz co najważniejsze pełną koncepcję zagospodarowania terenu.

Projektant ogrodów Radom i okolice

Radom dzięki swojemu położeniu oraz zabudowie sprawia, że jest to miasto, w którym dominują osiedla z domami jednorodzinnymi. Bliska odległość do centrum Radomia, oraz wielopasmowe ciągi komunikacyjne powodują, że dojazd do pracy jest szybki a największy ruch kierowany na obwodnicę. Obwodnicą Radomia można szybko przemieścić się pomiędzy krańcami miasta co z kolei zwiększa atrakcyjność działek poza jego obszarem.

W Radomiu oraz jego okolicznych miejscowościach zrealizowanych zostało kilka przydomowych ogrodów mojego projektu. Znajomość specyfiki terenu większości dzielnic miasta oraz okolicznych miejscowości pozwala na  szybką wycenę projektu ogrodu na podstawie  informacji od jego właściciela.

Zlecając mi projektowanie ogrodu w okolicy Radomia możesz również liczyć na pomoc w znalezieniu wiarygodnej i zaufanej firmy ogrodniczej wykonującej wytyczne zebrane w projekcie.

  Jeśli Twoja działka znajduję się w okolicach Radomia niewymienionych powyżej, a jesteś zainteresowany projektem ogrodu – odezwij się, być może współpraca ze mną będzie możliwa.

projektant ogrodów radom

Na mojej stronie znajdziesz również:
Zapraszam do zapoznania się z kilkoma moimi realizacjami: Projekty i wizualizacje ogrodów . Przeczytaj również na czym polega projektowanie przez internet: Projektowanie ogrodów przez internet. Możesz poprosić o wycenę projektu Twojego ogrodu: Wycena projektu ogrodu

Ogrody Radom

PROJEKTANT OGRODÓW

Potrzebujesz wyceny projektu ogrodu w Radomiu i jego okolicach? Wypełnij formularz wyceny: wycena projektu ogrodu.