projektowanie-nowoczesnych-ogrodow-radom

Radom – projektowanie ogrodów

Projektuję nowoczesne ogrody na terenie całego województwa Mazowieckiego. Wielu klientów, z którymi miałam okazję współpracować jest z Radomia, jego dzielnic, osiedli lub okolic m.in. : Jedlnia-Letnisko, Młodzianów, Idalin, Glinice, Halinów, Janiszew, Wólnka Klwatecka, Mleczna.

Moje projekty dostarczane są w formie papierowej oraz drogą elektroniczną. Projekt zawiera schemat nasadzeń, schemat oświetlenia, specyfikację roślin, zalecenia pielęgnacyjne oraz co najważniejsze pełną koncepcję zagospodarowania terenu.

Projektowanie nowoczesnych ogrodów Radom

Radom dzięki swojemu położeniu oraz zabudowie sprawia, że jest to miasto, w którym dominują osiedla z domami jednorodzinnymi. Bliska odległość do centrum Radomia, oraz wielopasmowe ciągi komunikacyjne powodują, że dojazd do pracy jest szybki a największy ruch kierowany na obwodnicę. Obwodnicą Radomia można szybko przemieścić się pomiędzy krańcami miasta co z kolei zwiększa atrakcyjność działek poza jego obszarem.

W Radomiu oraz jego okolicznych miejscowościach tworzyłam wiele dużych ogrodów. Znam specyfikę terenu poszczególnych dzielnic oraz topografię okolicznych miejscowości dzięki czemu jestem w stanie szybko i zupełnie za darmo wycenić projekt ogrodu na podstawie samych informacji od jego właściciela.

Zlecając mi projektowanie ogrodu w okolicy Radomia możesz również liczyć na pomoc w znalezieniu wiarygodnej i zaufanej firmy ogrodniczej wykonującej założenia zebrane w projekcie.

Dobór gatunkowy
Dobór gatunkowy, koncepcja zagospodarowania -Radom

Projektant ogrodów Radom kontakt

Zapraszam do darmowej wyceny projektu ogrodu w Radomiu. Wycenę zamówisz wypełniając formularz dostępny na stronie:
https://www.projektogrodu.com.pl/wycena-projektu-ogrodu/

Szybki kontakt z projektantem ogrodów. Zapraszam! Jestem dostępna pod nr telefonu oraz adresem email:

tel. 600 003 000
anna.kurowska@outlook.com

Potrzebujesz więcej informacji o tym jak projektuję ogrody? Zapoznaj się z zakładkami na mojej stronie:
FAQ czyli najczęściej zadawane pytania, oraz porady: Projektowanie ogrodów porady, pytania odpowiedzi
Projektowanie ogrodów przez internet, jak wygląda proces projektowania, co musisz wiedzieć: Projektowanie ogrodów przez internet
Nazywam się Anna Kurowska o mnie możesz poczytać pod linkiem:
Projektowanie Ogrodów Anna Kurowska
Nie zapomnij również wpaść na mojego bloga: Green thinking – blog o projektowaniu ogrodów