Projektowanie ogrodów przez internet

Projektowanie ogrodów zawsze opiera się o niepowtarzalne miejsce, rozwiązania oraz oczekiwania Inwestorów. O ile gotowy projekt domu można powielić na wielu działkach, tak projekt ogrodu zawsze będzie spersonalizowany, szyty na miarę.

Projektowanie ogrodów przez internet

Niezależnie czy projektuję przez Internet, czy tradycyjnie – widząc na żywo miejsce – etapy projektowania ogrodu wyglądają identycznie, a klient otrzymuje taki sam, pełnowartościowy produkt, w który wkładam tyle samo serca i wiedzy. Różnica jest w komunikacji – w projektowaniu przez Internet wszystkie materiały wysyłane są mailem lub Wetransfer’em, udostępniane na Dropbox’ie lub na Dysku Google. Są one dokładnie opisane tak, by Inwestor nie miał problemów z ich odczytaniem i zrozumieniem. Wszystkie uwagi lub zmiany omawiamy mailowo i telefonicznie lub przez specjalne programy komputerowe.

Wyceń projekt ogrodu lub skontaktuj się ze mną przez podstronę kontakt. Przygotuję orientacyjną wycenę i dopiero jeśli będziesz zainteresowany współpracą przygotujemy wiążącą ofertę.

Co musisz wiedzieć o projektowaniu ogrodów przez interent

Jak działa projektowanie ogrodów przez internet?

Projektowanie ogrodów przez internet działa tak samo jak projektowanie drogą klasyczną. Etapy pracy są takie same, przeczytasz o nich na stronie „Etapy Pracy”. Różnicą jest to, że kontakt z projektantem jest przy pomocy telefonu i e-maili, a Twój ogród może być na drugim końcu Polski. Taki sposób projektowania jest szybszy i tańszy – mniej czasu poświęcamy na dojazdy i spotkania. W dobie cyfrowych zdjęć, Google Maps/ Google Earth projektant może praktycznie „zobaczyć” daną przestrzeń i zaprojektować ją tak, byś czuł się w niej świetnie.

Jak wygląda projektowanie ogrodów przez internet?

Projektant wysyła poszczególne etapy pracy drogą mailową. Wszystkie plany i rysunki są szczegółowo opisane, jeśli istnieje taka potrzeba omawiane są także telefonicznie. Dobór gatunkowy prezentowany jest formie przesyłanych drogą mailową plansz gdzie dana roślina przedstawiona jest za pomocą zdjęcia i ew. krótkiego opisu lub linku do niego.

Co jest potrzebne by zlecić projekt ogrodu online?

Inwestor przesyła drogą mailową wszystkie materiały potrzebne do sporządzenia projektu:
1. Mapę sytuacyjno – wysokościową z naniesionym budynkiem mieszkalnym (skan drukowanej lub w formie elektronicznej) lub aktualną mapę geodezyjną do celów projektowych lub sporządzoną przez siebie mapę terenu (projektant ustala telefonicznie/ mailowo jak należy ją poprawnie wykonać).
2. Zdjęcia terenu. Często prosimy o dosłanie zdjęć z konkretnych miejsc, które oznaczamy i opisujemy na planie.
3. Opis działki wg wskazówek projektanta.
4. Cały spis potrzebnych materiałów w zależności od konkretnego klienta - klient otrzymuje już w toku współpracy.

Jak wygląda odbiór projektu ogrodu?

Projekt może zostać oddany inwestorowi na dwa sposoby:
1. Wydrukowany, odpowiednio zapakowany i wysłany za pośrednictwem Poczty Polskiej
2. Ściągnięty ze wskazanej strony w Internecie i wydrukowany przez klienta (wg naszych wskazówek). Koszt projektu wysyłanego przez Internet jest niższy niż tego wysyłanego drogą pocztową

Wycena projektu ogrodu

Wycena projektu ogrodu jest całkowicie bezpłatna. Podając kilka podstawowych informacji o swojej działce lub miejscu dla którego chcesz zaaranżować zieleń możesz sprawdzić jaka jest cena za projekt ogrodu.