Projektowanie ogrodów przez internet

Projektowanie ogrodów zawsze opiera się o niepowtarzalne miejsce, rozwiązania oraz oczekiwania Inwestorów. O ile gotowy projekt domu można powielić na wielu działkach, tak projekt ogrodu zawsze będzie spersonalizowany, szyty na miarę.
Projektowanie ogrodów przez internet
Niezależnie czy projektuję przez Internet, czy tradycyjnie – widząc na żywo miejsce – etapy projektowania ogrodu wyglądają identycznie, a klient otrzymuje taki sam, pełnowartościowy produkt, w który wkładam tyle samo serca i wiedzy.
Różnica jest w komunikacji – w projektowaniu przez Internet wszystkie materiały wysyłane są mailem lub Wetransfer’em, udostępniane na Dropbox’ie lub na Dysku Google. Są one dokładnie opisane tak, by Inwestor nie miał problemów z ich odczytaniem i zrozumieniem. Wszystkie uwagi lub zmiany omawiamy mailowo i telefonicznie lub przez specjalne programy komputerowe.

Wyceń projekt ogrodu lub skontaktuj się ze mną przez podstronę kontakt. Przygotuję orientacyjną wycenę i dopiero jeśli będziesz zainteresowany współpracą przygotujemy wiążącą ofertę.

 

Co musisz wiedzieć o projektowaniu ogrodów przez interent

Jak-dziala-projektowanie-przez-internet
JAK TO DZIAŁA?
Działa to tak samo jak projektowanie drogą klasyczną. Etapy pracy są takie same, przeczytasz o nich na stronie „Etapy Pracy”. Różnicą jest to, że kontakt z projektantem jest przy pomocy telefonu i e-maili, a Twój ogród może być na drugim końcu Polski. Taki sposób projektowania jest szybszy i tańszy – mniej czasu poświęcamy na dojazdy i spotkania. W dobie cyfrowych zdjęć, Google Maps/ Google Earth projektant może praktycznie „zobaczyć” daną przestrzeń i zaprojektować ją tak, byś czuł się w niej świetnie.

Jak-wyglada-projektowanie-ogrodow-przez-internet
JAK TO WYGLĄDA?
Projektant wysyła poszczególne etapy pracy drogą mailową. Wszystkie plany i rysunki są szczegółowo opisane, jeśli istnieje taka potrzeba omawiane są także telefonicznie. Dobór gatunkowy prezentowany jest formie przesyłanych drogą mailową plansz gdzie dana roślina przedstawiona jest za pomocą zdjęcia i ew. krótkiego opisu lub linku do niego.

 

Co-jest-potrzebne-projektowanie-ogrodow
CO JEST POTRZEBNE?
Inwestor przesyła drogą mailową wszystkie materiały potrzebne do sporządzenia projektu:
1. Mapę sytuacyjno – wysokościową z naniesionym budynkiem mieszkalnym (skan drukowanej lub w formie elektronicznej) lub aktualną mapę geodezyjną do celów projektowych lub sporządzoną przez siebie mapę terenu (projektant ustala telefonicznie/ mailowo jak należy ją poprawnie wykonać).
2. Zdjęcia terenu. Często prosimy o dosłanie zdjęć z konkretnych miejsc, które oznaczamy i opisujemy na planie.
3. Opis działki wg wskazówek projektanta
4. Opis własnych oczekiwań względem projektu

Odbior-projektu-ogrodu
ODBIÓR PROJEKTU
Projekt może zostać oddany inwestorowi na dwa sposoby:
1. Wydrukowany, odpowiednio zapakowany i wysłany za pośrednictwem Poczty Polskiej
2. Ściągnięty ze wskazanej strony w Internecie i wydrukowany przez klienta (wg naszych wskazówek). Koszt projektu wysyłanego przez Internet jest niższy niż tego wysyłanego drogą pocztową