Projekty i wizualizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami. Prezentuję tu większość prac jakie zawierają poszczególne etapy projektowania ogrodów: od wstępnych układów funkcjonalno – przestrzennych, które są punktem wyjścia w pracy z Klientem, przez dobór gatunkowy, wizualizacje aż po projekty techniczne nasadzeń roślinnych, schemat układu lamp w ogrodzie i inne.

W moim portfolio znajdziesz:

Projekty przydomowych ogrodów

Zamieszczone prace prezentują bardzo różne typy ogrodów nad jakimi pracuję: małe ogrody, duże rozległe ogrody rezydencjonalne lub wiejskie, kameralne przestrzenie wypoczynkowe, miejskie, rodzinne ogrody itd. Różnią się one także stylem: od zwartych, uporządkowanych, geometrycznych przestrzeni, po ogrody nieformalne, bardziej swobodne. Projektowanie ogrodów przydomowych to wbrew pozorem dziedzina dająca duże możliwości, a każdy z ogrodów jest tym niepowtarzalnym. Wyceń swój projekt ogrodu! (wycena projektu ogrodu).

Projektowanie ogrodów przez Internet to także część mojej działalności i część z prezentowanych poniżej prac powstała właśnie w ten sposób. Zapraszam do galerii.