Projektant ogrodów Anna Kurowska

Anna Kurowska

PROJEKTANT OGRODÓW

inż. Architekt Krajobrazu (SGGW, Warszawa)
mgr Historii Sztuki (UW, Warszawa)

Projektuję od 2007 roku. Głównie ogrody prywatne, ale także tereny zieleni w miejscach publicznych. Prowadzę nadzory autorskie. Działam w Warszawie, Radomiu, Lublinie i Puławach.  

12Lat
Doświadczenia

Architekt krajobrazu

Do tej pory zaprojektowałam kilkadziesiąt ogrodów w całej Polsce. Uwielbiam moją pracę i fakt, że za każdym razem pracuję nad nowym miejscem z innymi ludźmi – to nie pozwala się nudzić. Jestem w stanie zaprojektować każdą przestrzeń, lubię wyzwania i oryginalne rozwiązania. Współpracuję ze sprawdzonymi firmami realizującymi ogrody – w Lublinie, Warszawie, Radomiu i Kielcach, ale staram się, by moje projekty były dokładne na tyle, by można je było realizować także samodzielnie.

Prywatnie jestem częścią rodziny Kurowskich, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się roślinami ozdobnymi i prowadzi jedną z największych w Polsce szkółek roślin ozdobnych – Szkółki Kurowscy. Zapraszam na mój Instagram. Zapraszam także na stronę z inspiracjami ogrodowymi w serwisie Pinterest, którą prowadzę dla firmy Szkółki Kurowscy.

Projekty i wizualizacje

Wycena projektu ogrodu

Zapraszam do kontaktu

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wszystko zależy od wielkości ogrodu oraz założeń i wymogów dotyczących projektowanego terenu. Średni czas przygotowania projektu od momentu zgłoszenia i uzgodnienia szczegółów z klientem po odbiór gotowego projektu wynosi ok. 1-3 miesiące. Dokładne terminy oznaczam w ofercie. Poznaj etapy pracy projektowania ogrodu.

Kompletny projekt ogrodu składa się z koncepcji zagospodarowania terenu w formie kolorowego rzutu z góry, wizualizacji, projektu technicznego nasadzeń roślinnych, schematu nawierzchni, schematu układu lamp, specyfikacji roślinnej oraz zaleceń pielęgnacyjnych. W zależności od wymagań klienta projekt może być rozbudowany o dodatkowe elementy np. schemat nawadniania i inne. Sprawdź moje przykładowe projekty i wizualizacje.

Cena indywidualnego projektu ogrodu jest bardzo różna i mieści się w przedziale od tysiąca do kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy od wymagań klienta, wielkości ogrodu i czasu potrzebnego na realizację zlecenia. Zapraszam do wyceny projektu ogrodu , oraz odsyłam to tekstu dotyczącego cen projektowania nowych ogrodów.

Nie. Wszystkie wyceny nie wymagają wcześniejszej opłaty. Wystarczy wypełnić formularz wyceny podając metraż działki, funkcje jakie ma spełniać, czas realizacji, zdjęcia oraz inne uwagi mające znaczący wpływ na proces realizacji zlecenia. Im więcej szczegółów poda klient, tym wycena będzie bardziej konkretna.

1-proejtk-ogrodu