Dla kogo projektowanie ogrodów przez internet?

Projekt ogrodu obawy

Dla kogo jest projektowanie ogrodów przez internet? Jeśli podchodzisz z dystansem do pomysłu projektowania ogrodów przez Internet, chce rozwiać Twoje obawy!

Obniżenie kosztu projektu ogrodu

Jest to dobra droga do obniżenia kosztu projektu i skrócenia czasu pracy nad nim, bo odpadają wizyty na działce –dojazdy, zgranie terminów itd. Wszystko dzieje się zdecydowanie sprawniej. Inwestor przechodzi przez wszystkie etapy projektowania ogrodu tak, jak przy pracy tradycyjną metodą – otrzymując pełnowartościowy projekt, dokładnie taki sam, gdybyśmy widywali się w rzeczywistości.

Doświadczenie w projektowaniu ogrodów

Inwestor wykonuje zdjęcia działki z miejsc, jakie wskazuję mu na mapie i wg moich instrukcji. Przez ponad 10 lat mojej działalności zawodowej obejrzałam tyle działek, że na podstawie fotografii jestem w stanie wiedzieć z jakim miejscem mam do czynienia, a w dobie Google Maps/Earth i Geoportalu obejrzeć okolicę niejednokrotnie bardziej dokładnie niż w rzeczywistości.

Zdalne projektowanie ogrodów

Nie ukrywam, że projektowanie ogrodów przez Internet najlepiej sprawdza się na działkach o prostej rzeźbie terenu i braku istniejącej roślinności (lub jej niedużej ilości), ale jeśli Twoja działka ma bardziej skomplikowane warunki prześlij mi telefonem lub mailem 2-3 zdjęcia, a określę, czy w tym wypadku jest możliwość pracy zdalnej. Jeśli nie będzie takiej możliwość i – zostaniesz poinformowany o tym, że konieczny jest bezpośredni kontakt z projektantem ogrodów. Sprawdź kontakt ze mną, lub wyceń projekt ogrodu przy pomocy formularza.

Wróć do PROJEKTOWANIE OGRODÓW, PORADY OGRODNICZE