Projektowanie ogrodów mazowieckie – Warszawa, Radom

Projektowanie ogrodów Warszawa

Projektowanie ogrodów mazowieckie

Projektuję ogrody zarówno w samej Warszawie, Radomiu jak i wielu okolicznych miejscowościach. Wiele z nich powstaje w trybie projektowanie ogrodów przez Internet, ale także w tradycyjnym trybie pracy z moją wizytą na działce.

Niemniej jednak, etapy projektowania ogrodu w obydwu przypadkach przebiegają tak samo i w obydwie formy angażuję się na 100%. Wyceń projekt ogrodu lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez stronę kontakt z projektantem ogrodów, a być może niedługo rozpoczniemy współpracę.

Projektowanie ogrodów Warszawa

Projektowanie ogrodów to rozległa dziedzina, a dla mnie jako projektanta za każdym razem nowa historia, nowi właściciele, nowe pomysły i możliwości. Tworzę zarówno małe miejskie ogrody, kameralne przestrzenie tarasów na osiedlach mieszkaniowych, czy w zabudowie szeregowej, ale także bardziej rozległe ogrody w podwarszawskich miejscowościach.

Współpracuję z zaprzyjaźnionymi firmami z województwa mazowieckiego, które realizują moje projekty – od tych na każda kieszeń – czyli niedrogich wykonawców, którzy mogą rozłożyć realizację ogrodu w czasie, po firmy kompleksowo urządzające ogrody wykorzystując materiały z górnej półki i niestandardowe rozwiązania. Jednak każdy projekt to dla mnie osobny temat, w której staram się stworzyć najlepsze miejsce dla przyszłych użytkowników , biorąc pod uwagę ich potrzeby, charakter miejsca i możliwości finansowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projektowaniu ogrodów i zobaczyć jak organizuję pracę sprawdź etapy projektowania ogrodu. Zapraszam także na stronę mojego bloga greenthinking.pl gdzie podpowiadam sprawdzone rozwiązania dla ogrodu.

Projektowanie ogrodów Radom

Wiele z moich projektów realizowałam w Radomiu i jego okolicach. Jeśli interesuje cię dobrze zaprojektowany ogród, z optymalnie rozłożonymi funkcjami i odpowiednio dobranymi roślinami to świetnie trafiłeś. Jeśli dodatkowo lubisz ogrody nowoczesne o geometrycznym lub swobodnym kształcie, szukasz ciekawych rozwiązań miejsc wypoczynku i cenisz dobrej jakości materiały na pewno znajdziemy nić porozumienia.

Już dziś wyceń projekt ogrodu, a będziesz miał jasność w kwestiach finansowych. Sprawdź moje wybrane projekty i wizualizacje, przeczytaj jak wyglądają etapy projektowania ogrodu. Zachęcam także do prześledzenia na czym polega projektowanie ogrodów przez Internet.

Wróć do PROJEKTOWANIE OGRODÓW, PORADY OGRODNICZE