Projektowanie ogrodów lubelskie – Lublin, Puławy, Kazimierz Dolny

Projektowanie ogrodów lublin, puławy, kazimierz dolny, nałęczów

Projektowanie ogrodów lubelskie

Moja oferta skierowana jest do mieszkańców miast województwa lubelskiego: Lublina, Puław, Kazimierza Dolnego i ich okolic.

To, jak pracuję możesz przeczytać w podstronie etapy projektowania ogrodu. Część z moich prac można obejrzeć w podstronie projekty i wizualizacje, a o tym, kim jestem i jakie mam doświadczenie – o mnie.

Projektowanie ogrodów Lublin

Projektuję ogrody w Lublinie i okolicach, z reguły są to przestrzenie na obrzeżach miasta lub w podlubelskich miejscowościach. Zajmuję się zarówno małymi ogrodami w zabudowie szeregowej, jak i dużymi ogrodami rezydencjonalnymi. Lubelszczyzna, a w szczególności okolice Końskowoli słyną jako zagłębie polskiego szkółkarstwa ozdobnego. Dostępność dobrej jakości materiału szkółkarskiego w cenach producenta jest dużym ułatwieniem przy urządzaniu ogrodu, a mi, jako projektantowi daje pewność, że moje projekty mogą być w pełni zrealizowane.

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztował Twój projekt ogrodu możesz wypełnić formularz wyceń projekt ogrodu lub skontaktować się ze mną bezpośrednio przez stronę kontakt z projektantem.

Projektowanie ogrodów Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny słynie z niepowtarzalnego charakteru i malowniczej renesansowej zabudowy. Władze miasta i konserwator zabytków dbają, by miasteczko miało spójną stylistykę, również ogrody powstające w Kazimierzu i okolicach powinny charakteryzować się poszanowaniem rustykalnego charakteru historycznej przestrzeni. Dodatkowo wiele z ogrodów powstaje na stromych zboczach, które wymagają odpowiedniego zabezpieczenia skarp i na ubogich, często wapiennych glebach wymagających odpowiedniej roślinności.

Ze względu na bliskość Kazimierza Dolnego projekty ogrodów mogą być realizowane tradycyjną metodą pracy. Dzięki temu inwestor ma pełny wgląd w proces powstawania projektu zarówno od wstępnych koncepcji układu funkcjonalno – przestrzennego, przez szczegółowy dobór gatunkowy, wizualizacje, aż po rozwiązania detali, czy projekt techniczny nasadzeń roślinnych.

Projektowanie ogrodów Puławy

Realizuję projekty ogrodów w moim rodzinnym mieście, ale także w Górze Puławskiej, Końskowoli, Dęblinie, Nałęczowie, Kazimierzu Dolnym, Opolu Lubelskim i ich okolicach. Projektowanie przez Internet nie jest tu konieczne – z Inwestorami z reguły pracuję bezpośrednio, spotykając się w terenie. Zajmuję się zarówno małymi miejskimi ogrodami w zabudowie szeregowej, jak i tymi całkiem dużymi, poza granicami miast. Cały proces dzielę na etapy. Każdy z nich podlega akceptacji przez Inwestora, stąd ma on pewność, że efekt finalny będzie zgodny z jego oczekiwaniami. Bliskość kliku dobrych Szkółek, w tym Szkółki Kurowscy daje możliwość urządzenia ogrodu z wykorzystaniem zdrowych roślin pochodzących z pewnych źródeł, w atrakcyjnej cenie.

Zapraszam do bezpłatnej wyceny projektu ogrodu.

Wróć do PROJEKTOWANIE OGRODÓW, PORADY OGRODNICZE