PROJEKT NOWOCZESNEGO OGRODU

Wizualizacja projektu nowoczesnego ogrodu

Praca nad tym ogrodem to była czysta przyjemność – serdeczni Inwestorzy dający dużą swobodę, jednocześnie świetnie przygotowani – dokładnie wiedzący jaki ma być styl i czego oczekują od projektu. Powierzchnia ok 1200m2, Radom.

Założenia: ogród nowoczesny, o prostych, geometrycznych kształtach, z elegancką, ale nieprzegadaną roślinnością, plus duży otwarty taras (przy domu jest ogród zimowy) o nieoczywistej formie, z elementami wodnymi i egzotycznym drewnem, jako dodatek – ciekawa rzeźba lub inny element ściągający wzrok widziany z okien kuchni.

NOWOCZESNY OGRÓD Z MINI SZKLARNIĄ I WARZYWNIKIEM

Zaproponowałam trzy układy funkcjonalno – przestrzenne, z których każdy miał inaczej rozwiązany taras i komunikację. Finalna forma ogrodu bazowała na wersji 1 – z dobrze wyeksponowanym na słońcu tarasem o oryginalnie ułożonej nawierzchni drewnianej, mieszanej z dużymi betonowymi płytami. W obrębie zwartej bryły tarasu znajdują się niskie, geometryczne, kamienne fontanny a całość równoważą pionowe zwarte nasadzenia z grabów i nieco orientalne w formie – Amelnachiery. W ten sposób ogród oglądany z okien domu wygląda bardzo atrakcyjnie.

W tym nowoczesnym ogrodzie jest także miejsce na dyskretnie ulokowany warzywnik z mini – szklarnią oraz ciekawy ścienny dekor oglądany tylko z okien łazienki.

Jeśli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu z projektantem ogrodów oraz prześledzenia strony z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Zapraszam również do skorzystania z bezpłatnej wyceny projektu ogrodu.