OGRÓD Z BARKIEM I MIEJSCEM NA GRILLA

Ogród dla 3 osobowej rodziny. Taras i komunikacja były zaplanowane i zrealizowane na etapie budowy domu. Moim zadaniem była aranżacja ogrodu, miejsca na grilla i placu zabaw – który z czasem mógłby zostać zlikwidowany. Całość miała być nowoczesna, ale przytulna. Miejsce na grilla zostało odsunięte od głównego tarasu i zlokalizowane w formie niedużego barku z siedziskami po jednej stronie. Plac zabaw wypełnia przestrzeń między tarasem a grillem – kiedy nie będzie już potrzebny zostanie zdemontowany.

PROSTY, GEOMETRYCZNY UKŁAD OGRODU

Prosty, geometryczny układ ogrodu powoduje, że przestrzeń staje się czytelna, nieprzegadana i elegancka. Między roślinami pojawiają się dodatkowe elementy – jak biały, podświetlany panel widoczny z salonu, na którego tle wyeksponowana jest bordowa Śliwa ozdobna i trawy. Innym elementem dekoracyjnym jest ławka otoczona donicami.

W doborze gatunkowym dominują podświetlane wieczorami brzozy, świerki serbskie, hortensje, lawendy, rozplenice, derenie.

Koncepcja projektowa ogrodu z dużym tarasemProjekt oświetlenia ogrodu z dużym tarasemSchemat nasadzeń roślin w ogrodzie z dużym tarasemProjekt ogrodu z domkiem dla dzieciDuży taras projekt ogroduProjekt ogrodu z dużym tarasem 3Projekt ogrodu z dużym tarasem i barkiem oraz grillemRodzinny ogród z dużym tarasemProjekt dużego tarasuProjekt ogrodu z dużym tarasem rabatkaProjekt dużego ogrodu tarasuOgród z dużym tarasem i miejsce wypoczynkuProjekt ogrodu z dużym tarasem i ławką

  • Kategorie: Lublin / Puławy / Radom / Warszawa